Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naše zasoupení na výstavě dne 6.5.2017

3. 6. 2017

   Bohuslav Potůček se svým červeným sedlatým.

img_1483.jpg

Dne 6.5.2017 se konala naše první „májová“ výstava v tomto roce. V naší mateřské organizaci jsme se sešli já s bratrem Honzou a syn Martin. Jediný kdo se nezúčastnil z našeho společenství byl Štefan, který momentálně prochází obměnou svého chovu, ale myslím, že na podzim už bude v plné zbroji jako vždy. Já jsem pro tentokráte vystavil opět jen holubi a to české staváky červené sedlaté (3ks) a chebské straky (5ks), syn Martin vystavil stříbrné staváky (4ks) byť absolutně nechtěl, protože ještě nemá hotové své odchovy z letošního roku. Bratr Jan nás doplnil třemi voliérami drůbeže kdy vystavil jak Orpingtonky, Velsumky oranžové a Velsumky koroptví. Posouzení u holubů provedl př. Erich který dal čc př. Bohuslavu Potůčkovi na českého staváka červeného sedlatého, oceněného 95b. Syn Martin dosáhl také na krásné bodové hodnocení u českých staváků stříbrných sedlatých kde na holuba získal 95b. u drůbeže provedl posouzení př. Vilhelm a bratr Jan získal Čc na 0.1 Velsumku oranžovou. Tak že se nám opět povedlo získat něco do sbírky na domácí půdě. Tudíž se stala výstava v Podbořanech pro účastníky našeho společenství opět úspěšnou. Bylo pro mne příjemným zjištěním, že všichni nově jmenovaní vedoucí odborností byli přínosní a vystupovali naprosto profesionálně. Myslím, že výstava jako taková splnila očekávání po zimě kterou provázeli nemalé trable s onou ptačí chřipkou. Tak že zde také velká spokojenost....

        img_1557.jpg

Bohuslav Potůček přebírá pohár od předsedy ZO př. Jana Předoty

                 img_1522.jpg

kamarád Štefan Kaluja z našeho společenství - nový vedoucí odbornosti drůbeže

img_1482.jpg

Kamarádi z naší ZO ČSCH Podbořany př. Zdeněk Laštovka, Klárka - přítelkyně Honzy Vagnera, který by měl být novým vedoucím za odbornost králíci ............yes

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář