Jdi na obsah Jdi na menu
 


Návštěvní kniha

 

Vítejte u nás v knize návštěv, děkujeme za slušnou diskusi a přátelská gesta nejen našich kamarádů a přátel. Rádi uvítáme i připomínky a podněty s náměty na různá témata.  heart

-------------------------------------------------------------

img_1481.jpg

Chovatelé s velkým heart       Zdeněk - Klárka - Honza

 

img_7621.jpg

Suprová 0.1 čs stříbrná sedlatá

 

img_8463---kopie.jpg

 

img_8461---kopie.jpg

Nádherná bysta české lysky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Krásný výsledek

(Bohuslav Potůček, 12. 11. 2019 14:24)

V říjnu jsme na domácí půdě v Podbořanech získali se synem 4 Čc a to rovnoměrně každý po dvou. Já na Českého bubláka žlutého štítníka 96b ( premiérová ) a na Českého staváka červeného sedlatého 95b. Syn Martin na Českého staváka stříbrného sedlatého 96b a premiérově na Krocana Elite 95b. Pro nás dva, kteří jsme nakonec zůstali a setrvali v chovech je to naprosto excelentní výsledek a já mám radost hlavně za Martina, kterému ty poháry upřímně přeji.

Hola, hola

(Zdeněk Laštovka, 31. 12. 2018 21:29)

Hoši , hola hola - mnoho výstavišť po Vašich krásných zvířatech volá. Ať se Vám i mamce vše v r. 2019 daří, nejste přec tak staří?!

Rok 2019

(Bohuslav Potůček, 31. 12. 2018 20:05)

Vážení přátelé, kamarádi. Jménem všech z našeho společenství bych vám do Nového roku 2019 popřál pevné zdraví, štěstí a spousty úspěchů jak v osobním, tak chovatelském životě.

Pozdrav z Vysočiny

(Slávek, 26. 10. 2018 22:57)

Ahoj,
tak at Vám ty bubláci vydrží kluci. Jem rád, že to zas jako jako dřív. Prohlížel jsem ty žemláky pro mě supr. S.S.
PS - Zítra jedu na setkání pštrosařů do Vlčí habřiny u Přelouče. Bude tam i výstava pobočky HK. Čau kluci a zdravím Zdenka

Re: Pozdrav z Vysočiny

(Bohuslav Potůček, 28. 10. 2018 7:11)

Ahoj Slávku, děkuji že jsi se zase ozval přímo k nám na stránky. Je konec sezony a snažím - e se doplnit chovy. Přivezl jsem za účelem rozšíření chovu českých bubláků posily od Pana chovatele, kamaráda M. Féra. Tady čerpám z jeho znalostí, zkušeností a snažím se co nejvíce pochytit z jeho umu a citu pro správný výběr č.bubláka. Nebudu ho chválit nebo to schytám. Včera jsem doplnil chov o hodně kvalitní 1.1 české strakáče modré od př. Petáka. Dovezl mi je Zdeněk, pro mě patron Čs. Opravdu jsem mile překvapen oběma zvířaty! Věřím, že proto, co mám do sezony 2019 bude vše přínosem. Z toho celého chovu bubláků, vyberu pouze to nej, předpoklad max. 4 - 5 párů. Upřednostním typ + rous. Také začínám připouštět. Budeme stavět venku nový holubník pro bubláky a 12 - 16 kotců pro králíky. Martin mi řekl, že mi hráblo. A ono asi ano. Zdravíme tě kamaráde na malebnou Vysočinu. Zdeňkovi pozdrav vyřídím. Ahoj, kluci Potůčkovi

Bubláčci

(Zdeněk Laštovka, 14. 10. 2018 9:06)

Ta bubláčkářská prezentace je excelentní. Šmákl jsem si.
Díky, jen tak dál a budeme pořádat výstavy přímo v malebném Mašťově.
Našim chovům zdraví a zdar, chovatelskému pesimismu zmar.

Re: Bubláčci

(Bohuslav Potůček, 24. 10. 2018 10:58)

Ano, mně chytli a fest! ZO ČSCH Mašťov by se mi velmi líbila, o tom žádná a myslím, že bych si dokázal představit jí postavit z ničeho. Á kecám, bez financí dnes nic nejde a hlavně nemáme výstavní fundus, bohužel. Mít to doma, výstavy na sále, v teple, bez větru v zádech. To by bylo úplně bez chyby! Díky, kluci Potůčkovi

Informativně

(Bohuslav Potůček, 10. 10. 2018 13:04)

V po. 8.10.2018 jsem přivezl synovi celý chov českých bubláků žlutých a žlutých štítníků v počtu 35ks. Toto je jedna z novinek podzimu v našem společenství. Syn Martin se rozhodl stejně jako já pro chov bubláků při chovu českých staváků. Tudíš nás čeká výstavba 3 holubníku na našem dvoře. Jsem rád, že tak učinil protože to budou zase společně dlouhé debaty. Časem určitě nafotíme a dáme do složky Fotoalbum. Holubí říši čest a holubářům obzvlášť. Ze severu čech Bohouš P.

nové budníky

(Bohuslav Potůček, 1. 5. 2018 5:44)

Okolnosti mě donutily zbudovat zpátky druhý holubník, mimochodem, to to, jsou velmi příjemné záležitosti okolo chovatelství. Ve složce naše chovatelská zařízení která si vyrábíme sami ukazuji 6 fotografií našich, resp. mých nových budníků pro 20 párů holubů. Momentálně jsou zde na hostování moji staváci červení sedlatí, kteří se k podzimu přesunou na hlavní holubník a tento zůstane pouze a jen v moci českých bubláků. Dojde k tomu po přebrání českých staváků stříbrných sedlatých, kterých zde plánuji ponechat na 20 párů, 14 párů červených sedlatých a rád bych aspoň 12 párů bubláků. Takže snad zde vytvořím na mé poměry zde u nás na severu holubářskou baštu, podpořenou dalšími dvěma kamarády - chovateli holubů zde u nás v obci. Snad se to povedlo, každý budník má odjímatelnou přední mřížku zvlášť.

Re: nové budníky

(Zdeněk Laštovka, 1. 5. 2018 20:49)

Tfuj, tfuj pro štěstí Bohúši
Ať se líhnou v tomto perfektním holubníku jen samí šampioni.
A nezapomeň dál fotit.
Díky za inspiraci.

Přání

(Bohuslav Potůček, 24. 12. 2017 0:50)

Vážení chovatelé, přátelé, kamarádi a v neposlední řadě návštěvníci našich stránek. Rád bych vám popřál jménem celého našeho společenství krásné vánoce, vše nejlepší do nového roku 2018. Především pevné zdraví, protože to je základ, jak se praví. Štěstí ať vám po celý rok cestu klestí, lásku ať nekoukáte na ozdoby na provázku a pohodu kterou si sebou noste stále do domu. To vám přejí Bohouš, Jan a Martin Potůčkovi se Štefanem Kalujou.

Pozdrav z Vysočiny

(S.S., 30. 11. 2017 20:43)

Ahoj, bubláky černý jsem měl jako kluk to už je asi 40roků, přesto se na každé výstavě na ně rád podívám. Tak tam vydrž jen proto , že tam je fajn parta pak české plemeno, jen to Tě musí držet u bubláků. letos v Lysé mě nejvíc zaujali modří tygři a červení.Dneska mě to dopadlo dobře, víš co myslím tak mám zítra dovolenou a bude poslední brakace.
Mějte se kluci.
Čágo-S.S.

Re: Pozdrav z Vysočiny

(Bohuslav Potůček, 3. 12. 2017 22:13)

Slávku, parta je základ, ano, ale ti holubi jsou úžasní a ty lidi okolo nich to jen potvrzují. To nadšení není jen chvilkové jiskření pro něco. Já už se s tím peru delší dobu ale čekání se mi vyplatilo. Do budoucna chci ještě červené a červené štítníky které vnímám jako perly u českých bubláků. Myslím si, že tohle mně pohltilo a není to jen momentální pocit vzplanutí pro něco. V tomto jsem naprosto v klidu, prostě to tak cítím. Já teď akorát čerpám dovolenou. Sice jí mám pracovní, kolem holubů a králíků, ale to mě nejvíc dobíjí. Zdravím na vysočinu kamaráde. Ahoj Bohouš a Martin P.

Pozdrav z Vysočiny

(S.S., 29. 11. 2017 19:17)

Tak oni už tam jsou. Doufám, že u nich zůstaneš!!!

Re: Pozdrav z Vysočiny

(Bohuslav Potůček, 30. 11. 2017 20:25)

Ahoj Slávku, ano zůstanu a jsem nesmírně rád, že jsem se k nim po 2 letech dostal. Parta okolo nich je naprosto úžasná a Míra Fér posouvá hranice holubářství aspoň co se č. bubláků týče do vyšších pater. Vlastně se o to snaží celá parta lidí okolo něj, ten kolektiv je vyjímečný. A mezi nimi je kvalitní holubářka tady od nás ze severu. Takže vše má svoji výšku. Jsem moc rád, že jsi se tady po dlouhé době ukázal a je milé, že jsi jejich fanouškem. Uvidíme co se mi v roce 2018 podaří nachovat. Díky a zdravím na Vysočinu kamaráde. Bob

Pozdrav z Vysočiny

(S.S., 29. 11. 2017 19:27)

První vzkaz se mě asi nepodařil odeslat, ja nejdřív napsal kde máš bubláky a pak prohlížel. Tak to je OK.

Trefa

(Zdeněk Laštovka, 23. 9. 2017 15:58)

Kruci, konečně gratuluji oběma Vy ušatý kluci!
Nad tuto radost ve sportu není - když vybojují zaslouženě medaili zároveň otec i syn.
Také jsem si to kdysi po bouřlivých půtkách užíval. A dnes na to s vděčností vzpomínám. To byla škola!
Vy toho máte ještě hodně a hodně před sebou, tak se vzájemně nešetřete, ale moc si važte jeden druhého, protože jiné pak už nebude a je zle.
A kdy se zaleskne pohár s emblémem strakáče? Ta chvíle není daleko, jen vystavit a ne se jen na výstavu osobně dostavit!
Chovu zdar kluci.

Re: Trefa

(Bohuslav Potůček, 24. 9. 2017 20:45)

Zdeňku, děkujeme za gratulaci. Je pravdou, že to tedy trvalo aby jsme si vedle sebe s Martinem stoupli a zažívali stejný pocit z dobře prováděné práce na holubníku s našimi miláčky. U něj to bylo umocněné tím, že vystoupal na kopeček poprvé, ale hned s jeho barvou a kresbou, která ho zaujala při jejich prvním setkání. Při setkání, které se odehrálo v Blšanech u Podbořan a za vše v dobrém slova smyslu může pan Tesař, náš František. Nelze ho nezmínit! I on nese svůj velký podíl na tom, že z Martina je holubář i když teď, ve věku kterém je, má výkyvy a je spurný. Ovšem se mnou to má a bude mít těžké. Což jsi dobře zmínil a samozřejmě to o mě víš. Díky kamaráde a chovům zdar. U strakáčů musím přidat, jinak se nedočkám. Věřím, že rok 2018 už bude z mojí účastí kvalitních mládežníků.

Tajemství

(Zdeněk laštovka, 16. 7. 2017 19:32)

Konečně jsi se uvolil mi ukázat tvoje prima odchovy holoubků i králičích nadějí.
Doufám, že jsem si tu radost u tebe nevybral celou a že se budu moct brzy přijít zase pokochat?
Díky a tlač na pilu dál Bohúši!

Re: Tajemství

(Bohuslav Potůček, 29. 7. 2017 22:37)

Děkuji za tvoji podporu a tvé upřímné hodnocení. Ty víš, že jsi u mě vždy vítán, stejně tak celá tvoje rodina! Pokud ti u mě dělá radost to, že se snad na mě letos usmálo štěstí, tak si toho velmi považuji. Ještě větší radost mám ale z toho, když odcházíš z mého dvora, králičince či holubníku a neseš si sebou domů dobrý pocit z toho, co dělám nebo z toho, o co se aspoň snažím. To je pro mě ta nejvyšší pocta. Chovatelstvím žiji, upnul jsem se k němu. Přináším mu své oběti. Což moji nejbližší přátelé dobře ví. Tebou nevyjímaje. Řekl jsi mi to první tak, jako nikdo nikdy předtím. Zato ti děkuji a brzy zase u tebe a tvých nádherných chovů. S fotoaparátem? Co ty na to? I když Eliška mě tedy prohání. Jak jsem napsal, osobně před ní musím smeknout. Obdivuhodné výkony podává holčina.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

následující »